about1

O naszej firmie:

Od 1998 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność na rynku usług reklamowych i poligraficznych, przyświeca nam jeden cel – wsparcie i satysfakcja z sukcesu naszych klientów.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od początku naszej działalności postawiliśmy na rozwój. W 2004 roku już jako Studio SCH, wzbogaciliśmy ofertę artykułów reklamowych o smycze, identyfikatory, karty identyfikacyjne, a także usługi multimedialne świadczone w naszym studio nagrań.

Stawiamy na rozwój!

Kolejny przełom w działalności firmy nastąpił w roku 2009, kiedy powołaliśmy do życia nową markę – Studio ID. Zajmuje się ono realizacją najbardziej zaawansowanych zleceń z zakresu produkcji kart i wizytówek okolicznościowych. Jako producent identyfikatorów, rozumiemy, że do zaspokojenia Państwa potrzeb często wystarczą bardzo niskie nakłady. Dlatego też specjalizujemy się w nakładach 1-500 sztuk. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybkie terminy wykonania, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów oraz atrakcyjnych cen. Nie byłoby to możliwe bez nowoczesnego parku maszynowego, spełniającego najwyższe standardy ISO, który sukcesywnie rozbudowujemy i modernizujemy.
Dla tych z Państwa, którzy sami chcieliby spróbować swoich sił w procesie wydruku kart i identyfikatorów, przygotowaliśmy szeroką ofertę drukarek termosublimacyjnych i re-transferowych. Zapewniamy także materiały eksploatacyjne, opiekę serwisową i fachowe doradztwo.

Jesteśmy świadomi roli, jaką odgrywają wysokiej jakości materiały reklamowe w strategiach marketingowych Państwa firmy. Dlatego też służymy naszym doświadczeniem, zaangażowaniem i kreatywnością.